Kapmanya
İptal ve İade

İptal ve İade

Beğenmeme Garantisi Nedir?

Ürünlerin iadesi konusunda Dagrof.com 7 günlük beğenmeme garantisi sunmaktadır. Ürünün elinize ulaştığı tarihten itibaren 7 gün içerisinde ürünün beğenilmemesi durumunda Dagrof.com geri kargo yapılması ve yeni bir ürün ile değiştirilmesi veya para iadesi istenmesi mümkün olabilmektedir. ( iade kargo masrafı müşteriye aittir )  Faturasız ürün iadesi kesinlikle kabul edilmemektedir.

Defolu Ürünler Geldiğinde Ne Yapılmalı?

Ürünlerimiz özel bir şekilde hazırlanmakta ve sorunsuz olarak kontrolleri yapılarak kargoya iletilmektedir. Ancak kargo sırasında veya gözden kaçan durumlar nedeni ile çok azda olsa defolu ve sorunlu ürünlerin gönderilmesi mümkün olabilmektedir.

Bu gibi durumlarda ürünlerin Dagrof.com tarafından yeniden kargo yapılması ve ürün bedeli ölçüsünde yeni bir ürünün sipariş edilmesi mümkün olabilmektedir. Dilenirse alınan üründen farklı bir ürünün alınması da mümkün olabilmektedir. İstendiği durumda para iadesi işlemi de yapılabilmektedir. Bunun için 7 gün içerisinde ürünün tarafımıza kargo yapılması işlemlerin hızlı yapılmasını sağlamaktadır.

Ürünlerin defolu ve sorunlu olması durumunda müşterilerimizin yapacakları kargo masrafları da firmamız tarafından karşılanacaktır. Yeni bir ürün alınması istendiğinde alınan ürünün bedeli  değerinde bir alışveriş yapılması mümkün olacaktır. Üürünün değeri oranında ödeme yapılacaktır.

Ancak ürünün defosu ve sorunu olmadan beğenilmemesi durumunda kargo ücretleri müşteriye aittir. Bir ürünün beğenilmemesi nedeni ile (bir defo veya sorunu olmadığı halde) iadesi durumunda yapılacak kargo masrafı ve sonradan alınacak ürünün kargo masrafı müşteri tarafından ödenecektir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.