Kapmanya
HAKKIMIZDA

Modern tarzda yaşam alanı oluşturmak isteyen kişiler için yaratıcı projeler geliştirmeye gayret eden Dagrof.com, ev dekoru alanında dikkat çekici ürünler ortaya çıkarmaktadır. Metalin ve ahşabın oldukça sade biçimde kullanılması ile birlikte elde edilmiş olan bu ürünler özellikle boş kaldığı görünümünden rahatsız olunan duvarlara ayrı bir hava katmaktadır.

Kişilerin kendi istekleri ölçüsünde duvar dekoru çalışması yapması Dagrof.com ürünleri sayesinde mümkün olabiliyor. Müşterilerinin talepleri doğrultusunda ürünler tasarlayabilen firma sadece evlerde değil aynı zamanda da ofislerde tasarım açısından ideal ürünler geliştirebilmektedir. İş yerlerinin ve ofislerin yoğun çalışma ortamı havasından sıyrılıp daha rahat bir alan haline gelmesini sağlama noktasında ofis dekoru minimal çözümler üretilmesi mümkün olabiliyor. Tamamı firmanın kendi özgün tasarımları olan bu minimal çalışmalarda çizgilerin estetiğinden yararlanarak büyük boşlukların kapatılması mümkün olmaktadır.

Dagrof.com sitesinde satışa sunulan ürünler evlerin ve ofislerin kendine has bir ortam yaratmasını içinde tipografi hayali karakterler, film ve dizi karakterleri, geometrik şekiller ve minimal tarzı yansıtan özgün projelerle başarmaktadır. Tasarımlarla zenginleştirilmek istenen alanların büyüklüğüne bağlı olarak çok sayıda farklı projenin bir arada bulunabileceği Dagrof.com özel günler için hediye almak isteyenler için de siparişler aracılığı ile hizmet vermektedir. Farklı geometrik şekillerden kurumsal logolara, portrelerden özel anlam taşıyan her türlü görsele kadar Dagrof.comtasarım fikirlerine açık olmaktadır.

Tamamı özgün tasarım projesi olan bu ürünler sonrasında yaşam alanları hiç olmadığı kadar keyifli yerler haline gelecek. Özellikle işyerlerinin ve evlerinin iç tasarımından sıkılanlar için büyük değişiklikler yapılmak istenmediğinde Dagrof.com sitesinde yer alan ürünlerle büyük ölçüde değişim yakalanabilir. Yaşadıkları yerde yenilikler ortaya çıkarmak ve özgün tasarımların gücünü görmek isteyenler hemen ürünleri incelemeye koyulabilirler.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.