Kapmanya
Teslimat Koşulları

Siparişim Satın Aldıktan Sonra Ne Kadar Sürede Kargolanır?

Dagrof.com'dan yaptığınız alışverişlerde genel olarak her ürün için 7 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmesine çalışılmaktadır. Ürünün sipariş verildiği günün ertesi iş günü ilk gün olarak kabul edilmektedir. Burada kargo yapılma süresi açık bir şekilde gün şekilde belirtilmektedir.

Kargo teslimat zamanları iş günü olarak ifade edilmektedir. Burada hafta sonu ve bayram tatili gibi dönemlerde dikkat edilmesi gerekmektedir. Bir tatil içerisinde sipariş verilmesi sonrasında iş günü olmadığı için kargolanması mümkün olmayacaktır. Bu durumda ürünlerin geç geldiği düşünülebilmektedir.

Kargo konusunda üyelik bölümündeki bilgilerinizin, özellikle isim ve adres ile iletişim bilgilerinin eksiksiz ve doğru olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Adresin açık bir şekilde posta adresi olarak yazılması ve iletişim bilgilerinin doğru bir şekilde yazılması olası bir aksaklık durumunda sizlere ulaşılmasını ve fazla zaman kaybedilmeden ürünlerin elinize ulaşmanızı sağlamanız mümkün olabilmektedir.

Siparişler Hangi Kargo Şirketi İle Gönderilir?

Dagrof.com kargo konusunda anlaşmalı olduğu PTT Kargo ile çalışmaktadır.Dünya ülkelerinde genel olarak devlete ait dağıtım servisleri ile ortaklıkları bulunan PTT Kargo tercih edilmiştir.

 Kargo Ücreti Ne Kadardır?

Ürün bilgileri bölümünde ve satın alma işlemleri sırasında da açık bir şekilde ifade edildiği gibi sitemizden yapılacak tüm alışverişlerde kargo ücreti ödemeniz gerekmemektedir.

Firmamız göndereceği boyutu ve sayısı ne olursa olsun tüm ürünlerinden kargo ücreti almamaktadır. Bu durumda ürünlerin satın alınmasında ayrıca bir kargo ücreti hesaplaması yapmanıza gerek bırakmamaktadır.

Satın Alınan Ürünün Stoklarda Olmaması Durumunda NE Yapılır?

Dagrof.com'da her ürün için stok bilgisi verilmektedir. Ancak bazı durumlarda bir ürüne birden fazla müşteri ilgi gösterebilmektedir. Ender yaşanan bu durumlarda stokların tükenmiş olması mümkün olabilmektedir.

Stok tükenmesi durumunda her alışveriş sonrasında gönderilen bilgilendirme elektronik postasında durum ifade edilmektedir.

Bilgilendirmenin yapılması ile sizlere yasal olarak en az 2 (iki) iş günü veya en fazla 10(on) iş günü içerisinde ürün kargoya verilecektir. Bu durumun gerçekleşmemesi ürünün parasının iadesini gerektirmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.