Kapmanya
Toptan Sipariş

Dagrof.com oldukça başarılı bir şekilde metal malzemelerin kullanılması ile çok güzel tasarımlar yapmakta ve kullanılan alanlarda oldukça güzel bir görüntü oluşmasını sağlamaktadır. Bireysel olarak kendi evinize veya iş yerinize bu tasarımlardan bir tanesini almak isteyebilir veya hediye olarak bir tanıdığınıza vermek isteyebilirsiniz.

Bunun yanında ürünlerimizi farklı sebepler ile fazla sayıda almakta isteyebilirsiniz. Toptan yapılacak alışverişler konusunda farklı fiyatlardan ve şartlardan yararlanmanızda mümkün olabilmektedir. Bunun sağlanması için bizim ile sipariş öncesinde iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Dagrof.com elektronik posta adresinde toptan alım ile alakalı olarak bilgilendirici bir elektronik posta atmanız durumunda sizlere en kısa sürede bir geri dönüş yapılması mümkün olacaktır. Bu şekilde ilgili bölümden görevli olan arkadaş ile toptan yapılacak olan sipariş konusunda detaylı bir görüşme yapmanız mümkün olabilmektedir.

Toptan alışveriş ve sipariş konusunda önceden gönderilecek olan elektronik postada hangi ürün veya ürünler ile ilgilenildiği ve belirli ise net sayı veya ortalama olarak sayı belirtilmesi gerekmektedir. Bunlar yanında elektronik postada sizlere ulaşabilmemiz için iletişim bilgilerinin de belirtilmesi gerekmektedir. Bu şekilde sizlere kısa sürede ulaşılması mümkün olabilmektedir.

Dagrof.com olarak her zaman ürünlerimizde kalite ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak bir üretim ve satış planlaması yapmaktayız. Perakende üretim ve satış konusundaki bu ilkelerimiz toptan üretim ve satış konusunda da geçerli olmaktadır. Toptan üretim ev satış konusunda da tecrübeli ve deneyimli olan firmamız aynı kalitede ve özende üretimlerini yapmaktadır.

Toptan alımlarda Dagrof.com sizlere daha uygun fiyatlar verebilmekte ancak bu durum yapılacak görüşmeler ile netleşecek ve ürün isteklerinin bu konudaki fiyatlama ve hizmetin asıl belirleyicisi olacaktır. Bu sebeple yapılacak toplu siparişler öncesinde mutlaka firmamız ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Bizim ile iletişime geçmeden yüksek miktarda sipariş verilmesi durumunda tek ürün alımı gibi işlemin uygulanması kaçınılmaz olmaktadır. Toptan alışveriş konusunda öncesinden bilgilendirme yapılması ile sizlere siparişin alınması konusunda firma yetkilimiz ve görevli arkadaşımız yardımcı olacaktır. Toplu siparişler konusunda iade ve iptal gibi durumlar içinde bizlere ulaşarak tüm şartları ve fiyatlamaları öğrenmeniz mümkün olabilmektedir.

 

info@dagrof.com 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.